Renegade Comunity
Bun venit pe forumul guildei Renegade

Va asteptam sa va alaturati comunitatii noastre
Conturile vor fi activate de catre unul din moderatorii
echipei noastre, va multummim !

O zi buna !

in legatura cu noua regula

In jos

in legatura cu noua regula

Mesaj  fulger_x la data de Joi Mai 20, 2010 4:41 pm

ai dreptate sa nu luam din afara guildei pe nimeni dar trebuie facuta o exceptie nu cred k exista careva care nu are ceva prieteni in afara guildului si daca avem loc in pt si nu este nimeni on din guild eu zic cam putea lua dar doar oameni pe carei cunoastem bine si avem incredere k nu near fura sau ceva de genu asta
fulger_x

Data de inscriere : 17/05/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: in legatura cu noua regula

Mesaj  Zeus_alin la data de Joi Mai 20, 2010 4:55 pm

poi eu ce am zis ... iei pe cine vrei .. dar iti asumi o responsabilitate ...
Zeus_alin
Admin

Varsta : 29
Localizare : Valhala

Sus In jos

Mesaj  OldAsaph la data de Joi Mai 20, 2010 5:00 pm

da iti asumi o responsabilitate dar zeus nush daca e bine..adik ncii nu stiu exact voi l-ati scos pe zeuletz?? mi se pare cam deplasat..pierzi tarcul iesi afara din guild..(ma rog la el au fost si alte motive)da esti pedepsit sau ma rog.. nu mai ai incredere il el dar ..Neutral eu zic ca e cam mult pt ca se poate intampla la orcare sa adormim sau ce stiu eu cate se pot intampla..dar cum am zis nush exact ce si cum s-a intamplat..voi l-ati scos/el a iesit e regula/nu e regula..dar totusi:)
OldAsaph

Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : ORADEA

Sus In jos

Mesaj  Zeus_alin la data de Joi Mai 20, 2010 5:58 pm

OldAsaph a scris:da iti asumi o responsabilitate dar zeus nush daca e bine..adik ncii nu stiu exact voi l-ati scos pe zeuletz?? mi se pare cam deplasat..pierzi tarcul iesi afara din guild..(ma rog la el au fost si alte motive)da esti pedepsit sau ma rog.. nu mai ai incredere il el dar ..Neutral eu zic ca e cam mult pt ca se poate intampla la orcare sa adormim sau ce stiu eu cate se pot intampla..dar cum am zis nush exact ce si cum s-a intamplat..voi l-ati scos/el a iesit e regula/nu e regula..dar totusi:)

old daca zici ca stai 3 ore on .... apoi stai nu mergi de la pc daca se intmapla ceva ai telefon suni nu e greu ... daca tot luam fireuri si le pierdem ce facem ? tot luam si tot pierdem ?

adica eu stau 8 ore on noapta si nu am pierdut si vine altu si sta 2 -3 si il pierde asta cum mai ii ?
Zeus_alin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Buffulina la data de Joi Mai 20, 2010 10:06 pm

Zeus vezi dc il iau pe DaVio in pt si pe kpbe pt ca ii cunosc foarte bine sunt de treaba si stau on cand guild ma lasat balta cu 2 fire deci...
Buffulina
Admin

Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 23
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

Mesaj  Zeus_alin la data de Joi Mai 20, 2010 10:44 pm

Buffulina a scris:Zeus vezi dc il iau pe DaVio in pt si pe kpbe pt ca ii cunosc foarte bine sunt de treaba si stau on cand guild ma lasat balta cu 2 fire deci...

bogdy deja incepi sa ma calci pe nervi cu vorbele tale k guildu tea lasat la greu .... cu ce tea lasat ma ?
Zeus_alin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Lothiras la data de Vin Mai 21, 2010 12:34 am

ai grade .... dar cine tea invatat sa preiei ?
ai intrat cu pretentii am vezi pe mine cu pretentii ?

te-ai cam schimbat bogdy...buffulina (alex)

a si kobe prietenul tau nea luat un fire ca sa stii si tu informeazate inainte de a vorbi si mai intra in joc

Ultima editare efectuata de catre Lothiras in Vin Mai 21, 2010 12:35 am, editata de 1 ori (Motiv : intra fa si termino cu figurile ca nu tarcurile sunt problema .. increderea in guild e problema...)
Lothiras
Admin

Varsta : 28
Localizare : Iasi

Sus In jos

Mesaj  Buffulina la data de Vin Mai 21, 2010 1:48 am

Ma cum cu ce ma lasat adik strig de 10 mii de ori pe guild om on om on si nime atunci pe cine sa iau.Normal ca apelez la prieteni care stau on nu VAND tarcul
Buffulina
Admin

Sus In jos

Mesaj  Buffulina la data de Vin Mai 21, 2010 1:50 am

Lothiras a scris:ai grade .... dar cine tea invatat sa preiei ?
ai intrat cu pretentii am vezi pe mine cu pretentii ?

te-ai cam schimbat bogdy...buffulina (alex)

a si kobe prietenul tau nea luat un fire ca sa stii si tu informeazate inainte de a vorbi si mai intra in joc

sa sti ca nu am pretenti doar atata cer sa nu mai vindeti tarcuri degeaba si uni sa mai treaca pe MU asa din cand in cand
Buffulina
Admin

Sus In jos

Mesaj  OldAsaph la data de Vin Mai 21, 2010 10:06 am

buffulina faze dinastea ni se mai intampla...dar nu inseamna ca te-a lasat guildu.De ex. ieri dimineatza LARY_ELF (cobra)era pm in tarc, si a ramas fara holder.eu am intrat la 5 si l-am ajutat sa tina pana gaseste holder pt ca eu am intrat asa dimineatza expre sa preiau ceva.s-a rezolvat a venit fufu ssa..eu am preluat k6 spot maricel el a preluat k7 iar in tarc a ramas fufu si nush daca ma crezi dar eu stateam singur k6 si trebuia sa merg la scoala, el k7 nu ii putea omora pe aia de pe spot ca are numa 1 rr iar in tarc a ramas fufu..at si pe noi ne-a cam parasit guilda dar am inteles pt ca era ora5 dimineatza si e cam normal sa nu fim toti on dar uite ca ne-am descurcat si ieri am avut k6 si tarcu (atata ca pt spotu ala 2 au luat ss chris si y0ana) Smile dar...sper ca ai inteles ceva...ni se intampla tuturor dar nu inseamna "ca te paraseste guildu" , te descurci dar incerci sa nu iei inafara guilde pt ca uite unde se ajunge...
OldAsaph

Localizare : ORADEA

Sus In jos

Mesaj  [Nitty] la data de Vin Mai 21, 2010 10:15 am

Bai oameni buni

voi cred ca nu ati inteles exact la ce se refera regula

Da , e exigent , te scot daca pierzi tarc , DAR !
sa nu`l pierzi din motive gen : am adormit , am luat d.c si nam avut sa sun etc

Daca zici ca BAH azi am de invatat , doar 2 ore pot sta on , apoi alea 2 ORE , nu pierzi!

sta unu mai mult , altu mai putin , data viitoare stai tu mai mult si el mai putin , da cat zici ca stai apoi stai
si cat despre razvy , faza ca a luat d.c si nu s-a putut conecta 8 minute ... .dao dreq treaba
cat despre tarcu vandut , da ma buffu , vandut , si tu ce ai facut ma cu oamenii tai online ?
daca aduceai om on sa tina tarcu PENTRU GUILD , era ceva , da aia o venit si o inceput sa posteze GUILDA NOASTRA care o venit sa ceara party LA TARKU NOSTRU . ti se pare logic?

cam atata pentru explicatii , pentru alte nelamuriri pm me
[Nitty]
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: